PDW

Podworkowa liga sportowa


#1 2008-12-01 19:26:07

EfektAxe

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-01
Posty: 38

Regulamin Forum

Spoiler:

1. Na Forum obowiązuję kultura wypowiedzi. Oznacza to odnoszenie się z szacunkiem do pozostałych rozmówców oraz ich poglądów. Osoby obrażające innych forumowiczów zostaną upomnieni, a jeśli to nie pomoże - zbanowani.

2. Przed założeniem nowego tematu użytkownik powinien sprawdzić czy interesujące go zagadnienie nie zostało wcześniej poruszone na Forum.

3. Użytkownik Forum powinien dołożyć wszelkich starań, by jego wypowiedzi były poprawne gramatycznie i ortograficznie. Posty pisane niedbale, z rażącymi błędami będą usuwane.

4. W treści wypowiedzi nie powinno stosować się jedynie dużych liter, które oznaczają krzyk. Można wyróżnić w ten sposób jedno zdanie czy słowo - całe wypowiedzi napisane dużymi literami są niedopuszczalne i będą usuwane.

5. Każda nowa wypowiedź powinna wnosić coś do dyskusji. Posty w stylu "zgadzam się" będą natychmiast kasowane, a ich autorzy otrzymają ostrzeżenia.

6. Do prowadzenia prywatnych rozmów między użytkownikami służy mechanizm Prywatnych Wiadomości (PW). Dlatego też zamieszczanie w dyskusjach fragmentów niezwiązanych z tematem (tzw. off-topic'owanie) uznaje się za łamanie niniejszego Regulaminu. Za off-topic Administrator może przyznać ostrzeżenie bądź też zablokować/zamknąć temat.

7. Forum dzieli się na wiele kategorii tematycznych. Użytkownik przed dodaniem nowego tematu powinien zapoznać się z tym podziałem i wybrać odpowiednie podforum do umieszczenia swojego tematu. Przed dodaniem nowego tematu należy również sprawdzić ogłoszenia i tematy przyklejone w danym podforum, gdyż mogą tam być zawarte informacje dot. postowania w danym podforum.


______________________________________________________________________________________
Jeśli komuś pomogłem lub zrobiłem coś dobrze, proszę o dodanie punku reputacji.

Administrator ma prawo zmieniać posty użytkowników tak aby zrobić z nich idiotów, w celu pokazania że Administrator ma poczucie humoru.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubwis.pun.pl www.siecli.pun.pl www.pwf-online.pun.pl www.pika-forum.pun.pl www.funot.pun.pl